Hamburk: zaparkujte u letiště bezpečně a neplaťte majlant

Kolona stojích aut před parkováním

Hamburk: zaparkujte u letiště bezpečně a neplaťte majlant

Chystáte se na dovolenou nebo jakoukoli jinou cestu a letí vám to z německého Hamburku? Poradíme vám, kde zaparkovat, abyste měli jistotu, že budete mít auto v bezpečí. A taky aby vás to nepřivedlo na mizinu.

V první řadě je určitě nejlepší, aspoň v případě Hamburku, mít online rezervaci na parkovací místo. Při příjezdu na parkoviště to jednak budete mít bez problémů a ušetříte si spoustu nervů, jednak ušetříte, protože při rezervaci přes internet téměř vždy získáte slevu. O místo se zajímejte ideálně několik týdnů před samotným příjezdem, abyste nebyli nemile překvapeni nedostatkem.

Parkujte, kde můžete

Nespoléhejte na to, že najdete v blízkosti letiště volné a bezplatné parkovací místo určené například pro rezidenty, které byste mohli beztrestně využít. V některých zónách u letiště smíte parkovat i tři hodiny bez placení, ale pak vám vůz odtáhnou. Takový návrat z cest byste si jistě nepřáli.

Nechcete-li, aby vaše auto bylo odtaženo, vyhněte se zónám určeným pro rezidenty!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kde v Hamburku u letiště zaparkovat?

Výběr není úplně největší, ale každý si tu svoje místečko určitě najde. Nejjednodušší je spolehnout se na prověřené firmy.

ParkinGo Hamburg – Classic Parking

Společnost ParkinGo provozuje parkoviště u letiště v několika německých městech (a v mnoha evropských). Jeho provoz je jednoduchý, vyhovuje turistům i obchodním cestujícím. Co si zaplatíte, to dostanete.

Výbava: kamerový systém v nepřetržitém provozu, doprava na letiště a z něj minibusem zdarma, pojištění proti požáru a vloupání

Cena za 8 dní: 62 euro

ParkinGo Hamburg - Ape Park and Fly

Další možností je zaparkovat na parkovišti Ape Park and Fly, kde kromě kamerového systému a pojištění nabízejí ještě možnost valet parkingu, což znamená, že na parkoviště ani nemusíte dojet – sejdete se s pověřeným řidičem na letišti, on váš vůz odveze a v domluvený den a čas zase přiveze.

Výbava: kamerový systém v nepřetržitém provozu, pojištění proti požáru a vloupání, valet parking

Cena za 8 dní: bez rezervace 90 euro, s online rezervací a platbou na parkovišti 59 euro, při platbě online 57 euro – ceny jsou akční a neplatí vždy

Letiště Hamburk

Pokud chcete parkovat přímo na letišti, můžete mít jedno ze zdejších 12 tisíců parkovacích míst. To, kde je volné parkovací místo, můžete sledovat online, ale nejlépe samozřejmě uděláte, když si ho zarezervujete předem. Jedna část parkoviště je určena pro turisty a delší parkování, druhá část pro krátké cesty a pro ty, kteří chtějí na letišti jen vyzvednout své blízké.

Omezení: maximální výška 2 metry

Výbava: nezjištěno

Cena za 8 dní: 72 euro

Parkování přímo na hamburském letišti!

 

Kategorie

Další články k přečtení