Diskuse a zkušenosti s parkováním u letiště v Brně

Přečtěte si rady a zkušenosti zákazníků různých brněnských společností nabízejících parkování u letiště, abyste nebyli nemile překvapeni.

Nevíte-li si rady s tím, jakou společnost nabízející parkování u letiště v Brně zvolit, určitě si projděte internetové diskuse či recenze těch, kteří určitou společnost a její služby již využili. Asi není potřeba zmiňovat, že na oficiálních webových stránkách se společnosti snaží ukázat v tom nejlepším světle, aby vás nalákaly na své služby. Z takovýchto zkreslených informací je opravdu těžké dojít ke správnému závěru.

Orbion.cz

Vybrané recenze:

„Pokud hledáte hlídané parkoviště v Brně za rozumné ceny, pak doporučuji mrknout na www.ijmtransport.cz. Oplocený areál se nachází cca 5 km od letiště Brno ( v Tuřanech). Již několikrát jsme zde parkovali a byli jsme naprosto spokojeni. :-)“ Aneta, zákaznice parkoviště I.J.M. TRANSPORT

„Zkusila jsem, jsou noví, ale perfektní služba. Vše je na www.letimbrno.cz. Doporučuji…“ Kristýna, zákaznice společnosti Letím Brno.

Cestolino.cz

Vybraná recenze:

„Dobrý den, my již několik let parkujeme ve firmě I.J.M. Kaštanová. Necháme na parkovišti auto a oni nás odvezou a dovezou na letiště. Je to asi 5 km. Auto je v uzavřeném areálu. Cenyjsou velice slušné. Parkujeme i když nejdeme přes Exim.“ Anonymní zákazník parkoviště I.J.M. TRANSPORT

Řecké ostrovy

Vybrané recenze:
„…mozem len doporucit :-) uz sme vyuzili 2x a ak poletzime z Brna, urcite vyuzijeme zas - a nemusite ani mat dovolenku od nich“ Eva, zákaznice CK Brenna.

„Ahoj Sofie, na tomto parkovišti jsem parkoval letos od 6.7 do 17.7. Parkoviště kousek od letiště, uzavřené za plotem, snadný příjezd z dálnice. Objednal jsem se mailem, objednávku potvrdili. Ráno na nás pán čekal, hned odvezl na letiště a při zpáteční cestě si sami najdou kdy letadlo přiletí a 20 minut po příletu čekají na letišti a odvezou k autu. Myslím, že to bylo úplně bez problému. Doporučuju. :-) Jindřich, zákazník společnosti Parkování Brno letiště.

Poradte.cz

Vybraná recenze:

Parkuju přímo na letišti. Těch cca 11 dní sice stojí kolem tisícovky, ale v porovnání s cenou rodinné dovolené to není až taková hrůza a auto je aspoň v bezpečí. Některé cestovky dávají na parkování i (někdy docela výraznou) slevu“ Jethro, zákazník letištního parkoviště.

Tip! Přečtěte si také:

·        Doprava, nebo parkování na letišti? Co vyjde levněji

·        Jak zkontrolovat auto před odjezdem na letiště?

 

Kategorie

Další články k přečtení

Hamburk: zaparkujte u letiště bezpečně a neplaťte majlant

Pokud vám letadlo odlétá z německého Hamburku, jistě budete chtít po tuto dobu ponechat váš automobil v blízkosti letiště. Lze využít služeb společností ParkingGo Hamburg poskytující parkování v blízkosti letiště, případně parkovat přímo na letišti, pokud bude místo. Poradíme vám, jak si nejlépe parkování zajistit a kolik to přibližně stojí.