Rady na cestu

Vybrat parkoviště, zamluvit místo online či telefonicky, přijet a letět na dovolenou. Na první pohled vše vypadá velice jednoduše, komplikace však mohou nastat, a to jak ze strany vypovězení služby vozu, tak ze strany parkoviště a jeho nekvalitních služeb. Jak si dát pozor a pojistit se, aby vaše cesta na letiště proběhla jako po másle? Zde vám přinášíme rady a tipy, jak fungují parkoviště, s čím se na ně můžete obrátit v případě nesnází, na co si dát pozor při jejich výběru a kde získat důvěryhodné recenze.  

Hamburk: zaparkujte u letiště bezpečně a neplaťte majlant

Pokud vám letadlo odlétá z německého Hamburku, jistě budete chtít po tuto dobu ponechat váš automobil v blízkosti letiště. Lze využít služeb společností ParkingGo Hamburg poskytující parkování v blízkosti letiště, případně parkovat přímo na letišti, pokud bude místo. Poradíme vám, jak si nejlépe parkování zajistit a kolik to přibližně stojí. 

Jak zkontrolovat auto před odjezdem na letiště?

Čeká vás i několika hodinová cesta na letiště a vy nechcete nic podcenit. Máte vytvořený seznam pro všechny věci, které na dovolené budete potřebovat a které musíte zkontrolovat před odjezdem. Jak je to ale s autem? Pokud vypoví službu při cestě, pak je možné, že letadlo směr vaše cílová destinace nestihnete. Co konkrétně zkontrolovat, abyste se tomuto scénáři vyhnuli?

V jakých kritických situacích se obrátit na parkoviště?

Proces celého parkování u letiště již znáte. Koupíte si parkovací místo, přijedete s vozem, přendáte kufry z vašeho auta do přepravní dodávky, nastoupíte a odvezou vás směr letiště. Co když se vám ale při cestě porouchá auto, ukradnou vám klíčky na dovolené nebo se vám vybije baterka? Pomůže vám někdo z parkoviště? Pojďme se na to podívat.