V jakých kritických situacích se obrátit na parkoviště?

Komplikace při cestě na letiště v Praze | Zaparkovat u letiště.cz

Proces parkování na placeném parkovišti u letiště není komplikovaný. Koupíte si parkovací místo, přijedete s vozem, přendáte kufry z vašeho auta do přepravní dodávky, nastoupíte a zaměstnanec parkoviště vás odveze směr odletová hala. Co když se vám ale při cestě porouchá auto, ukradnou vám klíčky na dovolené nebo se vám vybije baterka? Pomůže vám někdo z parkoviště? Pojďme se na to podívat.

Díky vysoké konkurenci se snaží majitelé parkovišť pro své zákazníky dělat vše, co je v jejich silách. Následující situace a jejich řešení byly získány od parkoviště RH parkování u letiště, kde jsme vyzpovídali personál.

Vybitá autobaterie

Na dovolené nebo pracovní cestě jste již déle než týden a jakmile přijedete a nastoupíte do auta, zjistíte, že nestartuje. Jak si poradit? V případě zmíněného parkoviště vám rádi poskytnout autoservis včetně dobití baterky. Vy se tak nemusíte strachovat a volat známé či specializované služby.

Krádež klíčků od auta na dovolené

Zde je nepříjemná situace. Užíváte se volna na dovolené, ale kapsáři jsou v práci a ostražití. V domnění, že vaše auto je v blízkosti vám ukradnou klíčky a zmizí. Vy se teď strachujete, jak celou situaci budete řešit. Postačí pouze informovat vaše známé, kteří mají velký technický průkaz a zaměstnance parkoviště a při příletu do ČR budete mít nové klíčky u auta.

Porucha vozu

Auto vypovědělo službu, ať už při cestě na letiště nebo na parkovišti a vy nevíte, co teď s ním? V případě parkoviště RH parkování u letiště vám nabídnou auto a pneuservis. Vaše auto opraví na místě, nebo dojedou do místa, kde se porucha stala. Vše buď na místě opraví, nebo převezmou vůz a vás dovezou na letiště, abyste stihli váš let.

Kolona

Při cestě na letiště vás potkala kolona a vy nestíháte zaparkovat a ještě se nechat dopravit na letiště? Informujte zaměstnance parkoviště a ty by vaše auto měli převzít na letiště, dopravit ho sami na parkoviště, abyste vy stihli váš let.

Brzký ranní odlet

Čeká vás odlet v brzkých ranních hodinách a na letiště to máte několik hodin cesty? Zeptejte se vašeho parkoviště, zda se v blízkosti nenachází penzion. Auto zaparkujete, v klidu se vyspíte a ráno přijedete čerství a vyspalí na letiště.

Vymrzlý interiér automobilu

Cestujete v zimě? Při příletu tak můžete očekávat pořádně vymrzlý automobil. Dejte vědět zaměstnancům parkoviště, ať vám připraví auto pro odjezd. Vy tak dorazíte a nastoupíte do již zahřátého auta.

Kategorie

Další články k přečtení

Hamburk: zaparkujte u letiště bezpečně a neplaťte majlant

Pokud vám letadlo odlétá z německého Hamburku, jistě budete chtít po tuto dobu ponechat váš automobil v blízkosti letiště. Lze využít služeb společností ParkingGo Hamburg poskytující parkování v blízkosti letiště, případně parkovat přímo na letišti, pokud bude místo. Poradíme vám, jak si nejlépe parkování zajistit a kolik to přibližně stojí.